Meizitang Botanical Slimming Soft Gel Meizitang mzt botanical slimming
Komplexná tvorba internetových web stránok spĺňajúcich vaše predstavy...

Kontakt:

Lukáš Jaroščiak
0904 198 824
jarosciak@jarlu.com

office porn reality kings

Najčastejšie otázky

Prehľad otázok:

Čo môžete od nás očakávať?

Náš kolektív sa vzynačuje kreatívnou prácou nielen v oblasti web dizajnu, ale aj v tvorbe vizitiek, log, či iných grafických prác. V prípade web dizajnu vám môžeme ponúknuť kvalitnú a peknú prezentáciu. Ďalej sme schopní na vysokej úrovni nakódovať layout vašej web stránky a zabezpečiť solídnu pozíciu vo fulltextových internetových vyhľadávačoch, ako je napríklad Google.

Za aký čas sme schopní vytvoriť web stránku?

Tento čas sa priemerne pohybuje v rozsahu 2-4 týždňov, záleží od rozsahu a náročnosti daného projektu.

Máte záujem o naše služby, aký bude postup?

1. Prvý kontakt:
Napíšte nám e-mail alebo zatelefonujte, poprípade vyplňte formulár k danému projektu.. Oboznámime sa s vašimi predstavami a vypracujeme vám cenovú kalkuláciu.

2. Osobné stretnutie:

Na osobnom stretnutí sa dohodnú detaily projektu. Určí sa presná cena a dĺžka projektu. Nie je však vždy nutné. Odporúčame ho pri väčších projektoch.

3. Grafický návrh a tvorba web stránky:
Približne do 7 pracovných dní Vám zašleme grafický návrh web stránky. Po odsúhlasení grafiky budú prebiehať ostatné práce na projekte, aby stránka dostala reálny charekter.

4. Testovanie:
Po dokončení sa web stránka podrobí reálnemu testovaniu.

5. SEO optimalizácia:
V prípade záujmu prebehne SEO optimalizácia dôsledkom čoho sa bude web stránka zobrazovať na popredných miestach vo vyhľadávačoch.

6. Finále:
Projekt je odovzdaný a finálne spustený.

Je potrebná registrácia domény s webhostingom?

Nakoľko spolupracujeme s firmou Websupport, s.r.o. doménu s webhostingom vám dokážeme zabezpečíť. V prípade, že máte už doménu a webhosting objednaný u inej firmy sme schopní stránku spustiť aj na inom serveri, no pre bezchybné fungovanie stránok jednoznačne odporúčame, aby ste tento krok nechali na nás.

Ponúkate pri vytvorení stránky jej stálu aktualizáciu?

V tomto prípade sú dve možnosti. Ak sa rozhodnete, že chcete mať na stránke redakčný systém, aktualizáciu stránky po krátkom zaškolení zvládnete aj individuálne. Táto možnosť je výhodná pre stránky, ktoré často menia svoj obsah. Ak sa rozodnete pre stránku bez redakčného systému, ponúkame vám možnosť aktualizácie vašej web stránky. Tu však nezaručujeme okamžitú aktualizáciu obsahu, no vždy sa vám budeme snažiť vyjsť v ústrety v čo najkratšom čase.

Čo je to redakčný systém?

Redakčný systém je systém, ktorý slúži na tvorbu a správu prezentácií na internete.

Podstatou práce v redakčnom systéme je tvorba obsahu, ktorý je oddelený od dizajnu a funkcionality (sú dané na základe špeciálnych šablón) stránky. Obsahová zmena si nevynúti zmenu dizajnu alebo opravu ostatných informácií. Vďaka redakčnému systému má používateľ možnosť meniť obsah stránok a nemusí pritom ovládať programovací alebo skriptovací jazyk.

Pre koho je Redakčný systém určený?

Redakčný systém je vhodný pre všetkých správcov a majiteľov webov, na ktorých je nutné často aktualizovať obsah. Všetky webové portály a elektronické obchody využívajú nejaký CMS systém. V dnešnej dobe je však stránka s CMS systémom finančne dostupná aj pre malých podnikateľov a jednotlivcov. Týmto spôsobom možno ušetriť na nákladných aktualizáciách.

 
Tlačiť

Web produkty pre vás:

basic2Web stránka Basic

Táto web stránka je určená pre nenáročných klientov, ktorí predovšetkým potrebujú stránku na prezentovanie svojich aktivít na internete.

standart2Web stránka Standart

Tento typ internetovej stránky je určený pre tých, ktorí potrebujú svoj obsah neustále obmieňať, dopĺňať, aktualizovať.

custom2Web stránka Custom

Pre tých z vás, ktorým nevyhovujú predošlé dva typy internetových stránok je tu produkt s názvom „Web stránka Custom“.

Všetky produkty

jarlufacebook_logoSponsored webhosting by WebSupport.sk
Copyright 2009 JARLU dizajn - tvorba internetových web stránok